Akyaz Paletçilik Ltd.Şti. - Palet Dünyası Merkezi
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
0224 262-1323

Kurumsal

Vizyonumuz

Firmamızın yurt içi pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimiz sürekli geliştiren teknoloji karşında müşteri memnuniyetini üst seviyelerde karşılayarak, Ülkemizin güvenilir ve saygın kuruluşu arasında ahşap palet sektörün öncülüğünü yapamaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi gelişen teknoloji karşısında sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede yerine getirerek aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Üretim

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Kalite

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.